1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19. 20. 21. 22. 23. 24. 

7.12. - 17 dní :-)

7. prosince 2010 v 15:41 | Káťa |  Vánoční kalendář
Ahojky..Jak se máte? Už pořádáte to, co jste dostali od Mikuláše? Já ještě zatím moc ne, kromě kinder vajíček :D. Jak jsem vám totiž psala, zítra mě čeká zubař!! Hroozně moc se bojím :-(. I když doufám, že mi nic nělat nebudou..Kolem půl jedenácté na mě všichni prosíím myslete .
Teď k těm veselejším věcem. Po zubaři mě taťka zaveze ke Globusu, kde počká a já si půjdu koupit balící papír. Problém je, že tam mají jen buďto po 5 m nebo po 2 m. Já samozřejmě, jak jinak, potřebuji nejméně tři..Takže jestli nedostali něco nového koupím si 2x 2 m. Ještě ale vůbec nevím jaký. No, a pak půjdu s rodiči na oběd (jesi mi nic nebudou dělat, nedejbože, když ano, tak budu muset s jídlem pár hodin počkat). Ve škole, budu jen dvě hodiny. Vlastně, jakoby tři. Máme nultou (doučko). No ale první hodinu budu sedět u hlavního vchodu, protože máme den otevřených dveří. Budeme něco jako "hostesky" :D. Pak už se vracet nebudu. No, ale nemůžu tvrdit, že to nemá své výhody..:D.
Nesmím také zapomenout na to, že dneska - 7. prosince, je to přesně 17 dní do Vánoc. Víte, co budeme na 17 dní touhle dobou dělat? Já klepat nedočkavostí. Dneska jsme se ale domluvili s kamarády, že půjdeme na chvíli na Štědrý den ven. 23. prosince taky, aspoň nám to rychleji uteče.
Mějte se hezky a vánočně a zítra ne mě myslete, díky.

                                                                                         Káťa
  vanoce-2010.blog.cz
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 ÁjInKa :] | Web | 8. prosince 2010 v 17:20 | Reagovat

juj snad ti to o zubare dobre dopadlo :) jinak takym usim koupit balici papir .P

2 ~Bet.hy~ | Web | 8. prosince 2010 v 17:42 | Reagovat

Jak to u "zubáka" dopadlo? A co ... jakej máš papír? Já jedu k zubaři ale nějak se nebojim..od tý doby co mám druhý zuby vím že mi je budou maximálně vrtat a to mi nikdy nevadilo. Trhat mi je nebudou. K tomu by museli mít souhlas mámy a ta jim ho nedá..:D Protože mi zbytečně trhat zuby nenechá..to by mě musel bolet a to nebolí =) No a pak taký obídek..a k papíru..děsně bych chtěla černej ... :D Prostě slabost no...až budu dospělá hodlám udělat jednou Rock Christmas. Stromek s černejma ozdobama Green Day (GD maj svoje vánoční ozdoby,oficiální...děsně bych chtěla :D) a černej papír a tak no..:D Magor,já vim že to asi nikdy neudělám ale co no..:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama