1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19. 20. 21. 22. 23. 24. 

6. Andreiny Vánoce

3. listopadu 2010 v 14:58 | Káťa |  Vaše Vánoce
V osm hodin vstanu.
Vždycky mám všechno pečlivě naplánovaný, co a jak bude, i na co se budu celý den dívat. Dopoledne většinou jdeme zanést do krmelce mrkvičky atakdále.
Poté jdeme do bistra na Vařonku.Domů přijdeme až na oběd a to máme většinou nudlovou polévku.A na druhé bramborovou kaši s okurkou.:)Po obědě se díváme na pohádky nebo jdeme ven stavět sněhuláky.Venku strávíme hodně dlouho a potom je tak šest a my nervozně začínáme slavnostně prostírat stůl.Je to krásný pocit slyšet, jak se smaží řízky, kouknout ven z okna a vidět bílou krajinu a zkrátka cítit vůni přicházejících Vánoc. V sedm začínáme jíst.Dodržujeme přesný jídelníček - hrachová polévka, bramborový salát, nebo bramborová kaše s buďto smaženým kaprem, vepřovým řízkem nebo kuřecím řízkem.
Vždy než začneme jíst já zahraji na flétnu nějaké koledy a rodina zpívá.:)Skoro vždycky mám dojedeno jako první.O to je to čekání na ,Ježíška´delší.Kolem osmé se přece jen dočkám.Čekáme v jídelně, a taťka jde vždy do obývaku dát dárky pod stromeček a nám říká že jde otevřít okno Ježíškovi xDxDxD.Potom zazvoní zvoneček a my jdem rozbalovat dárečky.Po rozbalení uklidíme, a díváme se na pohádky vždy je v telce Tři oříšky pro Popelku.xDxD

                                                            Andrea
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama