1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19. 20. 21. 22. 23. 24. 

Zelená - barva Vánoc

21. září 2010 v 16:21 | Káťa |  Vánoční články
Zelená barva je společně s červenou nejžádanější barvou Vánoc. Zelená barva nám dává naději(o Vánocích nám dává naději na zázraky).
Ten, kdo dává přednost zelené barvě bude zřejmě za všech okolností stát na svém a nezalekne se žádných překážek. Má sklon pečovat o druhé, ale také je rád ovládá a kontroluje. Touží po obdivu a uznání. V Lüscherově testu zelenou, vlastně modrozelenou, volí lidé stateční, houževnatí, ale také umínění a málo přispůsobivý - ti, co se o nich říká, že jsou schopni "jít hlavou proti zdi". Odmítají ji lidé originální, ale také přepjatí, a určitě není oblíbenou barvou zklamaných a vnitřně nejstých. Příčinou odmítání zelené může být i tělesná slabost: za nesympatickou (tvrdou, jedovatou apod.) ji často označují lidé trpící srdečními chorobami, např. anginou pectoris.
Zelený je vánoční stromek.Zelenou také můžeme dodat svěžest(společně s červenou) např.polštářům,dekám,ubrusům atd...Avšak aby té zelené nebylo moc nedávejte ji v žádném případě už na stromek-jako řetězi,baňky,cukroví...dále nebalte vánoční dárky do zeleného balícího papíru(povoleno je to jen s kombinací čerevné,zlaté,stříbrné,bílé-mašle,stuhy,vizitky,barevný zeleno-červený papír atd...).Nekombinujte ji však s modrou,sytě žlutou,růžovou...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama