1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19. 20. 21. 22. 23. 24. 

Září 2010

Katalog Sparkys

29. září 2010 v 15:06 | Káťa |  Vánoční články
Když jsem dneska přišla domů, tak jsem jako obvykle vybírala schránku. Jak jsem si poštu prohlížela najednou na mě vypadl katalog Sparkys. Hned jsem si vzpoměla, že jsem si ho minulý rok objednávala. Asi jakmile ho objednám bude mi chodit každý půl rok. No nic, je to první vánoční katalog tak si pro něj určitě do hraček a dárků Sparkys zajděte, nebo koukněte na www.sparkys.cz a katalog si objednejte...
Viděli jste, nebo snad už máte nějaký vánoční katalog?? Jaký?? Napište mi, jsem na to docela dost zvědavá...:-D
Ještě jsem pro vás obálku katalogu naskenovala.
                                                                                           Káťa :-)


vanoce-2010.blog.cz

Zbývá 86 dní..:-)

29. září 2010 v 14:41 | Káťa |  Vánoční kalendář
Ahojky všem !! Omlouvám se, že jsem sem poslední dva dny nic nepřidala. Neměla jsem vůbec čas :-(. V ponděli jsme měli školu do půl čtvrtý (a jako jediná škola jsme neměli volno) a v úterý jsem se celej den učila. :-D
Ale k tématu...Do Vánoc nám zbývá ještě 86 dní. Zdá se mi, že to nějako rychlejc utíká. Konečně zmizela ta hnusná devítka a naskočila nám osmička, ta ovšem za týden bude taky už pryč :-).
Máte už koupené nějaké dárky?? Já ne a jsem z toho pěkně nervózní. Nemám vůbec čas dostat se do města a hlavně mám peníze jen na hooodně málo dárků. :-( Vždycky touhle dobou jsem měla aspoň tak tři, ale tenhle rok nula...Naštěstí jen, že pár tipů už mám.

                                                                           Mějte se váánočně, Káťa :-D
v4

Vánoční papírový andělíček

26. září 2010 v 20:26 | Káťa |  Vánoční výrobky
Tak tohle jsem dnes tvořila celé dopoledne..:-) Doufám, že se vám aspoň trochu líbí...

Potřebujeme: - zlatou a bílou čtvrtku
                        - červená kartón se zlatými hvězdičkami
                        - zlatý provázek, případně hubenou stužku
                        - modrý a červený fix
                        - lepidlo
                        - tužku
                        - 1 špejli

Postup: Obrázek č. 1 si vytiskneme, tak aby andílek byl v živé velikosti (tedy cca 5 cm). Jednotlivé díly (hlava, tělo, křídla), překrslíme na danou čtvrtku (křídla 1x, hlavu a tělo 2x podle obrázku), vystřihneme a slepíme k sobě viz obrázek. Uprostřed tělíčka však necháme mezeru na vložení a nalepení špejle. Nyní si zlatý provázek rozstříháme na malé kousky a nalepíme na zadní část andlílka jako vlásky. Ze předu uděláme ještě z menčích kousků ofinku. Nyní už zbývá uvázat asi 1 cm pod tělíčkem zlatou mašličku a nakreslit modré oči, nosík a pusinku.        
Andílka si můžete zapíchnout třeba do květináče, nebo kamkoliv jinam :-).

Všichni si andílka vyrobte, a dejte mi vědět jak to dopadlo. Můžete mi poslat i fotky napište mi do komentů a já vám sdělím svůl e-mail. Tak doufám, že se vám anděl líbí a vyrobíte si ho. :-) Teď ještě pár obrázku pro inspiraci, ale hlavně jako šablonu!!

Obrázek č.1
vanoce-2010.blog.cz


 Obrázek č.2
vanoce-2010.blog.cz

Přečtěte si sami :D:D

26. září 2010 v 14:29 | Káťa |  Různé...
Ahooj, omlouvám se, že jsem sem nic dneska nepřidala, ale až do těď mi nešel internet :-(. Za chvíli se jedu podívat do Hradce i sem do města po nových kozačkách :-). Až se vrátím určitě jsem něco dám. Můžete se těšit na vyrábění vánočního andílka (kterého jsem tvořila dopoledne). Nevím jestli ho sem však dám už dneska ještě uvidím. Zatím se mějte a držte mi palce ať seženu botky.

                                                                                                               Paa Káťa

Reklama :D

25. září 2010 v 19:55 | Káťa |  Různé...
Tak si představte!! Včera se tak dívám na televizi a běží reklamy. Najednou jsem však sbystřila, když jsem uviděla první vánoční reklamu!! Nebo je to vlastně taková zimní, ale to je jedno až jí uvidíte dejte mi vědět, jak se vám líbila. Mimochodem, je to reklama od Mounfieldu.
Já se stejně nejvíc každé Vánoce těším na reklamu od Coly :-). Ale je zase pravda, že také nikdy nezapomenu na ,,Když vydržíš až do večera, uvidíš Zlatý prasátko." ,,A tati bude mít zahnutý zuby nahoru?" ,,Musíš vydržet a budou i zuby." ,,Nene, já nemusim, já už ho vidím!" Tak tohle mě každej rok dostane. Jaká je vaše nej reklama o Vánocích ?? Napište mi, prosím. Za každý názor jsem vděčná.
Na moje nejoblíbenější se můžete podívat dole.
Teď ale ještě jedna zpráva! Asi před čtyřmi dny jsem si zavedla vánoční pořadač. Sem si budu dávat všechny potřebné informace o Vánocích. Zatím tu mám: Kdy jsou adventní neděle, co musím do Vánoc stihnout, tipy na dárky (od rodiny, přátel), vánoční možnosti (mé tipy na dárky, ale ještě nekoupené), seznam dárků (těch, které mám koupené), a nebo moje vánoční přání. Vedete si taky něco takového?? Jsem zvědavá jest-li v tom nejsem sama...:-)
Ještě prosím, jestli byste mi nemohli poradit co bych si do pořadače mohla dát. Uvítám všechny rady a tipy, děkuju moc!!

 Reklama na Kofolu...
 Reklama na Coca colu...Pomalu se nám to krátí!! :-)

25. září 2010 v 10:25 | Káťa |  Vánoční kalendář
No, zas tak hodně se nám to zase nekrátí. Zbývá nám přesně 90 dnů. Ale zítra už ta zatracená 9 zmizí a bude tam 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1 a nakonec i nula!!!
Za tři měsíce touhle dobou už budme mít po Štědrým dnu, tak rychle to uteče :-(, tak ale co swe dá dělat, o tom přece Vánoce jsou.

                                                                        Mějte vánoční náladu, Káťa

Jak probíhají moje Vánoce...

25. září 2010 v 9:54 | Káťa |  Moje Vánoce
Moje Vánoce probíhají asi takhle...:-)
Brzo ráno vstanu. Vždycky mám všechno pečlivě naplánovaný, co a jak bude, i na co se budu celý den dívat. Dopoledne většinou strávím tedy koukáním na pohádky. Kolem desáté hodiny přijede babička, která bydlí daleko na druhým konci republiky. Druhou babičku s dědou mám zase velmi blízko :-).
K obědu máme jenom polévku. Buď koprovou (fuj :-D) a nebo hrachovou (mňam :-). Po obědě jsme se vždy zašli podívat do vánočně vyzdobeného centra našeho města a zašli jsme na něco dobrého do kávárny. Od té doby co k nám však jezdí babička, pořádáme tento ,,rituál" o den dříve, tedy 23. prosince. Kolem 16 hodin začínám být nervózní víc a víc...Asi v půl páté začínáme stůl slavnostně prostírat.
Je to krásný pocit slyšet, jak se smaží řízky, kouknout ven z okna a vidět bílou krajinu a zkrátka cítit vůni přicházejících Vánoc. Stromeček nezdobím, vždycky chci být překvapená až na Štědrý večer.
V půl šesté, nebo v šest začínáme jííst. Dodržujeme přesný jídelníček - rybí polévka, bramborový salát, nebo bramborová kaše s buďto smaženým kaprem, vepřovým řízkem nebo kuřecím řízkem.
Koledy hrají na celý byt a já slyším cinkání lžícemi. :-) Vždycky mám dojedeno jako první. O to je to čekání na ,Ježíška´delší.
Kolem sedmé se přece dočkám. Zazpíváme si pár koled a jde se na rozdávání dárků. :-)
Po rozbalení jdeme navštívit babičku s dědou, kteří bydlí ve stejným domě jako my.
Tak takhle probíhají mé Vánoce a co vaše?? Napište mi do komentářů, budu se těšit :-)

                                                                                               Mějte se vááánočně, Káťa

Krásná vánoční prezentace

23. září 2010 v 17:54 | Káťa |  Vánoční články
Tak tohle je podle mě nejkrásnější vánoční a zimní prezentace. Na e-mail mi už přišla minulý rok, tak jsem se rozhodla jí sem dát..:-)
Jak se líbí Vám??

Klikni zde :-)

Máme podzim...

23. září 2010 v 16:18 | Káťa |  Vánoční kalendář
Máme tu podzim. Je přesně 23.9., ale na podzim to u nás vůbec nevypadá. Je něco málo přes 20°C, takže jak ,vyšité´ babí léto. Abych řekla pravdu na podzim se tento rok docela i těšim (a to sem ho vždycky nesnášela)!!
Jak už máme ten konec září a nastal podzim, říkám si, že Vánoce jsou zase o kousek blíž. Do Štědrého dně zbývají 3 měsíce a jeden den, tedy 91 dní.
Jak se těšíte na Vánoce vy?? Je u vás také babí léto?? Máte rádí podzim??
Ráda bych se dozvěděla, jak na tom jsou ostatní, tak mi prosíím napište do komentářů!!

                                                                                                     Mějte se...Káťa :-)